اگر میدانید که بک لینک چیست و به طور پرکار در حال ایجاد بک لینک هستید، احتمالا خودتان هم در باره بسیاری از ابزارهای برپایی لینک چیزهای شنیده اید. اگر وقت و بودجه تان فرمان می دهد، بعضی از این ابزارهای بهینه سازی موتور جستجو (SEO) چند منظوره را برای پیشبرد تلاش های لینک سازی تان بررسی کنید.

من ابزارها را به طور کلی پوشش می دهم و سپس به خاصیت های بی همتا هر ابزار خواهم پرداخت لغایت شما بیشترین نتیجه را هنگام لینک سازی (Link-building) و کمپین های بازاریابی درونمایه خویش کسب کنید.

ابزارهای پولی و حرفه ای بک لینک

قبل از معرفی این دو دست موزه و خرید بک لینک باید بدانید همانطور که در نوشتار کارایی بک لینک در سئو سایت هم گفتیم، همواره دریافت بک لینک فالو همیشگی از راه انتشار رپورتاژ اعلان در خبرگزاری های پربازدید که اتوریتی فوقانی دارند بهترین و موثرترین تدبیر سئو در ایران است.

در این دسته به تدبیر هایی میپردازیم که گزینه های نکوداشتن هستند که کاربردهای مختلفی را ارائه می دهند اما باید برای آنها هزینه کنید:

Nightwatch.io

این ابزارِ کمابیش جدید حائز توانایی بازرسی بر ۲۰ پهنه و ۱۰۰ واژه کلیدی است. همانند بسیاری از ابزارها، Nightwatch به شما پروانه می دهد لغایت رتبه بندی (رنکینگ) خود را تعقیب کنید، بر بک لینک های خود بازرسی کنید و از دیگر قابلیت های افزار بهره مند شوید، اما اگر توانایی پرداخت دارید یا به دنبال ابزاری جدید هستید، این ابزار می تواند ارزش آزمون کردن را داشته باشد.

بررسی بک لینک

این دست موزه بسیار قشنگ و دارای قابلیت بصری عالی ای است. شما می توانید آن را به Google Analytics و Search Console نیز متصل کنید.

از لحاظ ایجاد لینک، در حالی که من هیچگاه به کسی رهنمود نمی کنم که فقط بر روی رتبه بندی و یا هر معیار دیگری به چهره یکتا تکیه کند، ولی دریافتن اینکه آیا پیشرفتی در رنکینگ یا رتبه بندی داشته اید یا نه، یا اینکه در صفحه اول گوگل (SERPs) باقی مانده اید یا سقوط کرده اید، می تواند بسیار سودمند باشد.

یک بخش عالی در ابزار Nightwatch هستی دارد که در آن شما می توانید نمودار موقعیت متوسط و کلی سئو و نتایج گوگل SERP خویش را در کنار رقبای خود مشاهده کنید. شما می توانید به سرعت گزارش های رتبه بندی را بر اساس واژه ها کلیدی ای که در نظر دارید، گرفتن کنید و بفهمید که کدام واژه ها کلیدی دربایستن به کار و شفا سئو دارند. از این روش می توانید برای افزایش آمار بازدید وبلاگ استفاده کنید.  اگر برای صفحات خاصی لینک می سازید و از (anchors) خاصی بهره‌گیری می کنید، می توانید این اطلاعات را بکار ببرید لغایت ببینید که در کدام تقدیر باید تمرکز اکثریت پیمان دهید. تنها درگیر نوسانات یومیه رنکینگ نشوید، زیرا می تواند شما را خشمگین کند.

یکی سایر از خاصیت های عالی که من اغلب متعلق به بهره‌گیری می کنم این است که سریعاً چگونگی رتبه بندی یک مشتری نسبت به رتبه بندی رقبا را مقایسه کنید و آن را به تصویر بکشید. این اطلاعات می تواند اثناء آغاز یک کمپین لینک سازی زیاد سودمند واقع شود. اگر متوجه شدید که یکتا از صفحات تان در حال نزول است، در حالی که رقبا در حال ترقی هستند، این نشانه نکویی خواهد بود که صفحه مورد نظر احتیاج به تغییر یا ویرایش دارد.

در صورتی که بخواهید چندین سایت را به طور مقارن بازرسی کنید یا اطلاعات گوناگون یک سایت را رسیدگی کنید، می توانید آیتم ها را در داشبورد پین کنید. در این چهره به راحتی می توانید داشبوردی بسازید که بی درنگ بعد از ورود ، آنچه را که احتیاج دارید در اختیارتان بگذارد.

و اگر شما از دسته کسانی هستید که مشتاق رویت گزارش های رتبه بندی به صورت روزانه هستند، می توانید از این افزار استفاده کنید.

ابزار بک لینک

چیز دیگری که من در این دست موزه همنشین دارم، بخش اطلاعیه (Notifications) است که واژه ها کلیدی را ردیابی کرده و به شما پیشنهاداتی در گویه کلید واژه های جدید می دهد. من عاشق دریافت پیشنهادات واژه ها کلیدی هستم، مخصوصاً زمانی که ایده و عقیده جدیدی در ذهنم نمی گذرد یا زمانی که تلاش می کنم شرکای بک‌لینک یا لینک سازی جدید یا ایده هایی نو برای فرآوری محتوا پیدا کنم.

LittleWarden.com

این آلت پرونده های تبادل ایمیل (MX) و تغییر مسیرها (ریدایرکت ها) را بررسی می کند. همچنین دگرگونی ها عنوان صفحات را بازبینی می کند، که بسیار سودمند است. بعد از تغییر عنوان صفحات من شاهد ترقی های احسان در سئوی سایت و رتبه بندی و نرخ تبدیل (conversions) بوده ام.

ابزار تجزیه تحلیل بک لینک

این افزار هرآنچه که نیرو تاثیرگذاری سئو منفی بر رتبه بندی شما را داشته باشد، رسیدگی و بازرسی می کند.یکی از این موارد برای من زمانی است که یک مسئله فنی در یک سایت رخ داده که از کنترل من خارج است، و هیچ فردی در تیم سئو را نمی بینم که بر آن وارسی داشته باشد. مطمئناً نمی خواهید موعد و کوشش زیادی صرف جذب کردن لینک‌های مختلف برای صفحه ای کنید که گوگل به آن دسترسی نداشته باشد. خاصیت بازرسی این افزار بی گمان در اینجا کمک خواهد کرد.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خاطرات مدرسه سامانه آموزش از راه دور در بی ورک Michael After Sefr نمدستون Christopher رفیق فابریک سایت تفریحی جیران